CRGCQ2010J22R
MFR.Part #
CRGCQ2010J22R
JLCPCB Part #
C2082250
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS