CRGCQ2010J1M5
MFR.Part #
CRGCQ2010J1M5
JLCPCB Part #
C2082253
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS