CRGCQ1206J4M7
MFR.Part #
CRGCQ1206J4M7
JLCPCB Part #
C4046484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS