CRGCQ1206J47K
MFR.Part #
CRGCQ1206J47K
JLCPCB Part #
C4260084
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS