CRGCQ1206J10M
MFR.Part #
CRGCQ1206J10M
JLCPCB Part #
C2081948
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS