CRGCQ0805J22R
MFR.Part #
CRGCQ0805J22R
JLCPCB Part #
C2073734
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS