CRGCQ0603F100R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ0603F100R
JLCPCB Part #
C3932855
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS