CRGCQ0402J47R
MFR.Part #
CRGCQ0402J47R
JLCPCB Part #
C2082562
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS