CRG2512J470R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG2512J470R
JLCPCB Part #
C4134823
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS