CRG1206F100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG1206F100K
JLCPCB Part #
C3932023
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS