CRG0805F390R
MFR.Part #
CRG0805F390R
JLCPCB Part #
C4144584
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS