CRG0805F130K
MFR.Part #
CRG0805F130K
JLCPCB Part #
C2096635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS