CRG0805F11K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0805F11K
JLCPCB Part #
C2073879
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS