CRG0603F910K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0603F910K
JLCPCB Part #
C2096319
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS