CRG0603F330R
MFR.Part #
CRG0603F330R
JLCPCB Part #
C3955875
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS