CRG0402F22K
MFR.Part #
CRG0402F22K
JLCPCB Part #
C2100163
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS