CPF-A-0805B68RE
MFR.Part #
CPF-A-0805B68RE
JLCPCB Part #
C4321547
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS