CPF-A-0603B47KE
MFR.Part #
CPF-A-0603B47KE
JLCPCB Part #
C4161879
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS