CPF-A-0603B27KE1
MFR.Part #
CPF-A-0603B27KE1
JLCPCB Part #
C1704739
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS