CPF-A-0402B1K5E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF-A-0402B1K5E
JLCPCB Part #
C3927759
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS