CPF1206B8K87E1
MFR.Part #
CPF1206B8K87E1
JLCPCB Part #
C4273777
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS