CPF1206B7K68E1
MFR.Part #
CPF1206B7K68E1
JLCPCB Part #
C1703706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS