CPF1206B3R09E1
MFR.Part #
CPF1206B3R09E1
JLCPCB Part #
C4089352
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.09Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS