CPF1206B2R67E
MFR.Part #
CPF1206B2R67E
JLCPCB Part #
C4000807
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS