CPF1206B24RE1
MFR.Part #
CPF1206B24RE1
JLCPCB Part #
C1704446
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS