CPF0805B6K98E
MFR.Part #
CPF0805B6K98E
JLCPCB Part #
C4106207
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS