CPF0805B5R62E
MFR.Part #
CPF0805B5R62E
JLCPCB Part #
C4263305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS