CPF0805B5R36E
MFR.Part #
CPF0805B5R36E
JLCPCB Part #
C4234647
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS