CPF0805B4K7E
MFR.Part #
CPF0805B4K7E
JLCPCB Part #
C2143252
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS