CPF0805B4K64E
MFR.Part #
CPF0805B4K64E
JLCPCB Part #
C3955776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS