CPF0805B43R2E
MFR.Part #
CPF0805B43R2E
JLCPCB Part #
C4137169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS