CPF0805B412RE
MFR.Part #
CPF0805B412RE
JLCPCB Part #
C4047814
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS