CPF0805B3R65E1
MFR.Part #
CPF0805B3R65E1
JLCPCB Part #
C4165082
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS