CPF0805B3R32E1
MFR.Part #
CPF0805B3R32E1
JLCPCB Part #
C4313662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS