CPF0805B39RE1
MFR.Part #
CPF0805B39RE1
JLCPCB Part #
C4161234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS