CPF0805B38R3E1
MFR.Part #
CPF0805B38R3E1
JLCPCB Part #
C1694983
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 38.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS