CPF0805B2R61E
MFR.Part #
CPF0805B2R61E
JLCPCB Part #
C4195368
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS