CPF0805B2K94E
MFR.Part #
CPF0805B2K94E
JLCPCB Part #
C4065466
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS