CPF0805B287KE1
MFR.Part #
CPF0805B287KE1
JLCPCB Part #
C4197811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS