CPF0805B1M1E1
MFR.Part #
CPF0805B1M1E1
JLCPCB Part #
C4346539
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS