CPF0805B1K5E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B1K5E
JLCPCB Part #
C2143295
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS