CPF0805B140KE
MFR.Part #
CPF0805B140KE
JLCPCB Part #
C4328909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS