CPF0805B13KE
MFR.Part #
CPF0805B13KE
JLCPCB Part #
C3926380
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS