CPF0805B11K5E
MFR.Part #
CPF0805B11K5E
JLCPCB Part #
C4102482
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS