CPF0603F95K3C1
MFR.Part #
CPF0603F95K3C1
JLCPCB Part #
C2112755
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS