CPF0603F4K42C1
MFR.Part #
CPF0603F4K42C1
JLCPCB Part #
C3957706
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS