CPF0603F22K6C1
MFR.Part #
CPF0603F22K6C1
JLCPCB Part #
C2112487
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS