CPF0603F127KC1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603F127KC1
JLCPCB Part #
C4075603
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS