CPF0603F10R2C1
MFR.Part #
CPF0603F10R2C1
JLCPCB Part #
C3952217
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS