CPF0603B9K76E
MFR.Part #
CPF0603B9K76E
JLCPCB Part #
C4062636
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS